GDO’lu gıdalar auramızı bozuyor

Modern tıbbın yetersiz kaldığı konularda biyoenerji ile hastalarına şifa bulduğunu ifade eden uzmanlar, GDO’lu gıdaların insanın aurasına büyük zararlar verdiğini söyledi.

 Biyoenerjiyle tedavi edilen rahatsızların başında mide ve barsak problemlerinin geldiğini belirten uzmanlar, birçok psikolojik rahatsızlıklara da biyoenerjinin etkili olduğunu söyledi. Uygulanan biyoenerji sayesinde kişinin vücudundaki enerji akışının düzene girdiğini belirten biyoenerji uzmanı Çağlar Seziş, “Daha ilk seansta negatif enerjinin bedenden atılması sağlanmaktadır. Sonraki seanslar ise tarafımızdan yüklenen pozitif enerjiyle beden kendi kendisini tamir etmeye başlıyor. Bu sayede olumlu sonuçlar her geçen gün artıyor. Günümüzde insan doğasına aykırı olan GDO’lu yiyecekler ve teknoloji kullanımının fazlalığı, insanın enerjisine ve aurasına büyük zararlar vermektedir. Negatif enerji yüklemesi bedende çoğalmaktadır” dedi.

Bunun yanı sıra negatif enerji olarak bilinen nazar, haset, hatta büyünün bedenin enerjisini kötü etkilediğine olduğuna dikkat çeken Seziş, “Biyoenerji uzmanı tarafından tamamen pozitif enerji ile yapılmasından dolayı kişi üzerindeki olumlu düşünceleri hareketlendirmektedir. Negatif enerjinin vücuttan atılması ile başlayan sağlık, hem fizyolojik, hem de psikolojik olarak faydasını en kısa sürede göstermektedir” dedi.

Birçok hastalık gibi panik atak, kalp, felç ve otizm hastalarının da biyoenerji ile sağlığına kavuştuğunu ifade eden Çağlar Seziş, “Hastalar biyoenerji uygulamasıyla buradan mutlu ayrılıyor. Hastanın hızlı bir şekilde iyileşmesi imkansız değil. Çünkü insan bedeninde biriken negatif enerjilerin sıkışarak bir blokaj oluşturması, pozitif enerjinin akışını ve vücuda girmesini engelliyor. Bu da hem psikolojik, hem de fizyolojik olarak kişiyi etkiliyor” dedi.


İHA

Yorum

e-Mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli alanları doldurunuz.

*

içerik sağ