İtalyan sanatçının tercihi Örümcek Ağı Estetiği

Dünyaca ünlü Nail Art sanatçısı Marco Bonvicini, isim ve patent hakkı Estetik International Sağlık Grubu kurucusu Op. Dr. Bülent Cihantimur’a ait olan Örümcek Ağı Estetiği için İstanbul’a geldi.

 Dünyaca ünlü Nail Art sanatçısı Marco Bonvicini, ameliyatsız yüz germe tekniği olarak bilinen ve sadece Türkiye’de değil, dünya çapında bir üne sahip olan Örümcek Ağı Estetiği’ni tercih etti. Tekniğin geliştiricisi Op.Dr. Bülent Cihantimur için İstanbul’a gelen İtalyan sanatçı, uygulama sonrasında, “Uzun zamandır Örümcek Ağı Estetiği’nin ismini duyuyorum ve araştırma yapıyorum. Nihayet programımı ayarlayıp, bugün Estetik International’a gelerek, değerli doktorumuzun sihirli ellerine teslim ettim kendimi. Uygulama sonrası cildimdeki gerginliği şimdiden hissedebiliyorum. Sayın Cihantimur, 6 ay içerisinde lifting mekanizmasının doruk seviyeye çıkacağını söylüyor. Eminim bu gençlik ateşi, sanatıma da yansıyacak, kendimi yenilenmiş, canlanmış hissediyorum” şeklinde konuştu.

KESİSİZ, ACISIZ VE EN ETKİLİ UYGULAMA
Örümcek Ağı Estetiği için yurt dışından çok fazla hastasının geldiğini söyleyen Op. Dr. Bülent Cihantimur, Marco Bonvicini’ye yaptığı uygulamanın ayrıntılarını şu şekilde açıkladı: “Marco Bonvicini, spor yapan, sağlıklı beslenen, kendine, bedenine ve özellikle sanatına son derece saygılı bir kişi. Yüzündeki form kaybından şikayetçiydi ve yoğun iş programı sebebiyle uzun iyileşme süreçlerine vaktinin olmadığını özellikle belirtti. Geliştirdiğim Örümcek Ağı Tekniği’ni kesisiz, acısız ve etkili bir uygulama olduğunu araştırmaları sonucunda öğrenmiş ve bugün kendisine son derece başarılı geçen bir uygulama yaptık. Cilt altına ince uçlu iğneler yardımıyla, örümcek ağı gibi ördüğümüz ve sonradan eriyecek olan 100 adet medikal ip yerleştirildi. Beden kolajen üretimini bu alanda hızlandırıp, iplerin etrafında gelişim gösterecek. Lifting mekanizması devreye girerek, Bonvicini’ye günden güne tazelenen ve canlanmış bir cilt hediye edecek.”

“KİM İNANIR ESTETİK YAPTIRDIĞIMA”
Örümcek Ağı Estetiği uygulama sırasında ve sonrasında herhangi bir acı ve morarma oluşmadığını belirten Bonvicini, “Herhangi bir sorunum yok, uygulamanın üzerinden 1 saat geçti, kim inanır estetik yaptırdığıma. Şimdi güzel, tarihi şehir İstanbul’u gezmeye gidiyorum” ifadesini kullandı.

İHA

Yorum

e-Mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli alanları doldurunuz.

*

içerik sağ